Usługi

Pion spedycji drogowej jest jednym z naszych podstawowych produktów – elementów budujących markę naszej firmy. W ramach transportu samochodowego oferujemy kompleksową obsługę przewozu i pełny zakres rozwiązań logistycznych, bez względu na rodzaj, wielkość i miejsce przeznaczenia powierzonego nam towaru.

Wielkość obsługiwanej masy towarowej, szeroki wachlarz oferowanych usług pozwala, pomimo silnej konkurencji umacniać silną pozycję na rynku krajowym i zagranicznym.

Stałe umowy i porozumienie z ponad 150 rzetelnymi przewoźnikami, zapewnia profesjonalne wykonanie przyjętych zleceń a wysoka specjalizacja oraz znajomość rynku pozwala na zaoferowanie konkurencyjnych stawek i sprawne dostosowanie do systemów logistycznych zleceniodawcy. Świadczą też o naszej uczciwości i partnerstwie w interesach.

Tabor, który stawiamy do Państwa dyspozycji, wyposażony jest w system GPS, umożliwiający stały nadzór satelitarny, ponadto samochody wyposażone są w telefony komórkowe, umożliwiające stałą łączność.

Każdy przewożony przez nas towar jest ubezpieczony na kwotę 1 000 000,00 ZŁ.

Nasza działalność spedycyjna chroniona jest polisami OC Spedytora oraz indywidualną polisą ubezpieczeniową CARGO, z której zleceniodawca może skorzystać na życzenie.

Działamy w oparciu o Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne 2010.

Informacja o plikach cookie. Więcej

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zamknij